Türk Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu hastanemize ziyaret gerçekleştirdi.
30 Aralık 2022

Türk Cerrahi Derneği Yeterlik Kurulu Akreditasyon Komisyonu üyeleri Eğitim Kurumları ve Programlarını Değerlendirme Kurulu (EKPDK) Başkanı Prof. Dr. Ethem Geçim, Yeterlik Kurulu Başkanı Serap Erel, EKPDK üyeleri Prof. Dr. Emin Sami Gürleyik, Prof. Dr. Cumhur Yeğen ve Türk Tabipler Birliği Temsilcisi Prof. Dr. Reha Ersöz'ü hastanemizde ağırladık. Genel Cerrahi Kliniği Akreditasyonu değerlendirmesi için konuklarımıza, ziyaretleri sırasında Başhekim Prof. Dr. Süleyman Çetinkünar , Klinik İdari Sorumlu Hekimi Dr. Öğr. Üyesi Adnan Kuvvetli ve Klinik Eğitici Hocaları eşlik etti.
Komisyon üyesi misafirlerimizin gün boyu süren ziyaretleri, hastanemiz ve genel cerrahi kliniği tanıtımıyla başladı. Komisyon Başkanı Prof. Dr. Ethem Geçim ’in açılış konuşması ardından cerrahi uzmanlığı eğitimi alan genç hekimlerimizle görüşme yapıldı. Programın devamında komisyon üyeleri, klinik sorumlularımızın da aralarında bulunduğu eğiticilerle görüştü.
Komisyon üyeleri, eğitim olanaklarını yerinde görmek için ise Genel Cerrahi Kliniği Yataklı Servisler, Genel Cerrahi Polikliniği, Ameliyathane, Yoğun Bakımlar, Endoskopi Ünitesi, Yanık Ünitesi, uzmanlık öğrencisi nöbet odaları, toplantı salonları ve eğitime destek veren tüm birimleri ziyaret etti.
Değerli konuklarımızın ziyareti, değerlendirme toplantısıyla sona erdi.